e
sv

Xiaomi’nin Uygun Fiyatlı Kulaklığı Mi True Wireless Earphones 2 Basic tanıttıldı!

Xiaomi yaptığı bir etkinlikte, yeni kablosuz kulaklığı Mi True Wireless Earphones 2 Basic’i tanıttı. Kısa bir zaman önce duyurulan  Mi Airdots 2 SE’nin tekrar adlandırılmış ve daha uygun fiyatlı hali diyebiliriz.

Tabi ki fiyatına göre özellikleride dikkat çekiyor.

Mi True Wireless Earphones 2 Basic, tasarımsal olarak Mi Airdots 2 SE ve Mi True Wireless Earphones 2 ile benzer bir yapıya sahip. Kulaklıkların her biri 4.7 gram ağırlığan sahip kutuyuda hesap ettiğimizde toplamda 50 gram ağırlığında bir kablosuz kulaklık karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic, 14.2 mm’lik sürücülere sahip. Ayrıca bu kablosuz kulaklık ortam gürültüsünü engelleme, çift mikrofon ve her trend olmuş dokunmatik kontrol ile otomatik oynatma özelliğine sahip.

Xiaomi’nin dediğine göre Mi True Wireless Earphones 2 Basic, Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip Android ve İos cihazlar ile uyumlu. Xiaomi cihazlar için ise özel bir yazılım içeren bu kulaklıklar, kutusundan çıktığında otomatik bağlantı kurabiliyor. 5 saat’e kadar müzik dinlenebilen bu kablosuz kulaklık, toplamda 20 saat kullanım sağlıyor.

Fiyata Gelirsek;

Ne zaman satışa çıkıcağı hakkında henüz Xiaomi tarafından bir açıklama yok. Yetkililer tarafından, Mi True Wireless Earphones 2 Basic’in  ilk çıkışa özel 29.99 euro(234 TL + vergiler), ileriki günlerde ise 39.99 euro(312 TL+ vergi) fiyat etiketine sahip olucağı söyleniyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Xiaomi’nin Uygun Fiyatlı Kulaklığı Mi True Wireless Earphones 2 Basic tanıttıldı!