e
sv

Xiaomi’nin 34 İnç’lik Curved Monitörü Satışa Çıktı!

Çin en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi 34 İnç’lik Curved(kıvrımlı) oyuncu monitörünü satışa sundu. 4 Ms tepki süresi ve Amd ile uyumlu FreeSync teknolojisini içinde barınıdırıyor.

Geçtiğimiz yıl Mi markası altında 34 İnç’lik bir oyuncu monitörü üreteceğini söyleyen Xiaomi, 11 ay sonra sözünü tuttu

Gayet dikkat çekici özelliklere sahip bir monitör ile karşı karışyayız.

34 İnç ekran büyüklüğüne sahip 3440×1440 ekran çözünürlüğündeki bu monitör 1500R ekran kıvrımına sahip boyutları alışık olmadığımız boyutlarda.

Hedef kitlesi oyuncular olan bu monitör 4 Ms gibi düşük bir gecikme oranına sahip. 2K görüntü için gayet ideal olan bu monitörün AMD FreeSync Premium teknolojisine sahip olması gayet iyi.

Girişler;

  • 2 HDMI 2.0 girişi,
  • 2 görüntü girişi,
  • Bir adet ses girişi,
  • Elektrik bağlantısı için AC girişi.

Fiyatı;

  • Xiaomi’nin yeni 34 İnç’lik monitörünün henüz hangi ülkelerde satılacağı belli değil. Doğal olarak ülkemize gelip gelmeyeciğini bilemiyoruz. Yurt dışı fiyatına gelicek olursak  399 euro, yani günüzmüzdeki kur ile 3.123 TL’ye tekabül ediyor. Bu fiyat sadece tahmin kesin fiyat ne olur ilerde görebileceğiz.
  • Xiaomi monitör dışında Mi Notebook 14 ile Mi Notebook 14 Horizon Nootebook modellerinide tanıttı. Xiaomi Huawei’nin Amerika ile dalaşı sırasında zirve planları kuruyor gibi duruyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Xiaomi’nin 34 İnç’lik Curved Monitörü Satışa Çıktı!