e
sv

Xiaomi, Yeni RC Arabasını Özellikleri Ve Fiyatı İle Tanıttı!

Xiaomi, yeni RC arabasını tanıttı. Suzuki markasının Jimmy SUV modelinin ufak kopyası olan bu RC araba, 30 dakika boyunca kullanım sağlıyor ve akıllı telefon ile kontrol edilebiliyor. Xiaomi’nin yeni RC arabası kullanıcıları fiyat konusundada mutlu etmeyi hedefliyor.

Çinli telefon üreticisi Xiaomi, her ürünü ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarabilen bir marka. Xiaomi adını daha çok Telefonlar ile duyurmuş bir marka Xiaomi bu seferde RC araç sektöründe ürün karşımıza çıkarıyor.

Xiaomi’nin RC arabası!

Xiaomi bu araç için bir kontrolcü bir kumdan üretmemiş bunu yerine, RC aracına yerleştirdiği Bluetooth 4.2 bağlantısı ve mobil uygulama ile aracını kontrol etmenizi sağlıyor. Yani bluetooth özelliği bulunan bir cihaz ile bu aracı kontrol edebilirsiniz. Uygulamadan kendinize uygun sürüş modlarını seçebilirsiniz.

Xiaomi’nin yeni RC aracı 4×4 çeker özelliğe sahip. Doğal olarak zorlu koşullarda kullanılabileceğini söyleyebiliriz. Eğer RC araçlara ilginiz varsa Xiaomi’nin RC aracı ihtiyaçlarınızı tam karşılayacak özelliklte. RC araçlarında en önemli şey ise batarya süresi kullaıcıları tatmin edermi bilinmez ama 30 DK kullanım sağlayan 500 mAh Li-Po batarya tercih edilmiş durumda. Tam dolum süresi ise 1 saat.

Dikkat çeken diğer detay ise bu RC araç  Suzuki Jimmy’nin RC modeli. Xiaomi logosu ise aracın arkasındaki stepnenin üzerinde bulunuyor. Araca bakılırsa Çin’li dostlarımızın gündemi bir süre bu RC araç ile meşgul olucak.

Xiaomi cephesinden gelen açıklamaya göre Çin’li RC kullanıcıları bugünden itibaren Xiaomi’nin RC aracının ön siparişini verebilecek.

Xiaomi bu aracı sadece 59.99(411 TL + vergi) dolara satışa sunmuş durumda.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Xiaomi, Yeni RC Arabasını Özellikleri Ve Fiyatı İle Tanıttı!