e
sv

Xiaomi Uygun Fiyatlı Mi Smart Band 4C’yi Tanıttı!

Xiaomi yaptığı bir etkinlikte yeni uygun fiyatlı Mi Smart Band 4C’yi tanıttı. Xiamoi’nin yeni akıllı bilekliği,Redmi’nin Smart Band modelinin daha ve yeni markalandırmış uygun fiyatlı bir modeli olarak karşımıza çıkıyor ve dikkat çekiyor.

Çin’in en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, yaptığı bir etkinliker Mi Smart Band 4C olarak adlandırdığı bu bileklik spor alanında kullanıma daha uygun gözüküyor. Xiaomi kullıncıların iyi bildiği tasarım ve özellikleri bakımından  Redmi Smart Band‘a benzeyen Mi Smart Band 4C olarak tekrardan markalaştırılmış halde karşımıza çıkıyor

Xiaomi Mi Smart Band 4C 1.08 inç LCD bir ekrana sahip. Xiaomi bu akıllı bilekliğin 2 hafta kullanım sunduğunu idaa ediyor.

VE Xiaomi Mi Smart Band 4C‘nin Görseli

Bu akıllı bileklik USB Type-A girişe sahip. Xiaomi Mi Smart Band 4C Piyasadaki çoğu akıllı bileklik gibi uyku takibi ve spor ezgersizlerini kayıt etme ve takip etme özelliğinede sahip.

Maalesef bu bileklikte NFC özelliği bulunmuyor olsa iyi olurdu ancak uygun fiyatlı bir ürün olduğu için göz ardı edebiliriz.

Xiaomi’nin dediğine göre siyah, kırmızı, mavi ve kahverengi rengi olmak üzere 4 renk seçeneği ile satın alınabilcek.

Bilekliğin fiyatına gelicek olursak 14 dolar(96 TL+ VERGİ) ile satışa sunulcak. Xiaomi Redmi Smart Band’ın bulunduğu ülkere Mi Smart Band 4C’yi getirmeyecek

Yani bazı ülkerde Mi Smart Band 4C olucak bazı ülkelerde Redmi Smart Band olucak.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Xiaomi Uygun Fiyatlı Mi Smart Band 4C’yi Tanıttı!