e
sv

Watch Dogs 2 Bedava !

Son zamanlarda Epic Games ile Steam hem verdikleri hediye oyunlardan , yaptıkları indirimlerden gerekse de aralarında geçen atışmalardan dolayı baya iyi bir reklam yaptılar.

Bununla birlikte Uplay harekete geçti ve kısa süreliğine de olsa Watch Dogs 2 yi ücretsiz sunacak.

Şuan bulunduğumuz pandemi döneminde birçok kullanıcı can sıkıntısından Konsol veye Pc ‘lerde hiç geçirmediğimiz kadar vakit geçirmeye başladık, aynı zamanda oyun oynayıp vakit geçirmek istiyoruz fakat artan fiyatlar ve gelen vergilerden kaynaklı bir çok kullanıcı oyunları ya crack li olarak ya da demo olarak oynamakta. Markaların yapmış olduğu hediye oyun etkinlikleri ve indirimler birçok kullanıcıyı sevindirmeyi başarıyor. Ayrıca markalar yaptıkları hediye oyun etkinlikleri ile birlikte kullanıcıları mağazalarına çekerek indirimlerden yararlanmalarını ve satışlarını arttırmayı başarıyorlar. Bunlardan birisini de Uplay kalıcı olarak ücretsiz sunacağı kısa süreli etkinliği ile dahil oldu.

Peki Watch Dogs 2 ne zaman ücretsiz olarak kullanıma sunulacak ?

Uplay hediye olarak sunacağı Watch Dogs 2 ‘yi 45 dakikalık ücretsiz elde etme imkanı verecek , ve bunun için 12 Temmuz da saat 22.00 da 45 dakikalığına kullanıcılara ücretsiz sunacak.

Siz değerli takipçilerimize tavsiyemiz , Uplay ‘i önceden bilgisayarınıza kurup 2FA (2’ Faktörlü Doğrulama) ‘yı aktif edip ücretsiz oyunu hazır bir şekilde beklemeniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Watch Dogs 2 Bedava !