e
sv

Ubisoft’un Yeni 2 Oyunu Hakkında Bilgiler!

Gelecek oyunlar arasında şuanda en çok bilgimizin bulunduğu Assassin’s Creed Valhalla’dan başlayayım.

Assassin’s Creed Valhalla:
Son dönemde çıkmış videolarla pek iyi yorumlar almayan oyun hala daha pek iyi yorumlar almıyor. Basının paylaştığı videolarda da animasyonların oturmadığı açık ve net bir şekilde gözüküyor. Yapay zekanın da daha fazla salaklaşmış olduğu görünüyor. Bugların da bolca bulunduğu oyunda farklılık olarak ise bir kabile lideri gibi davranabileceğimiz anların olması. Böylece grubunuz ile isterseniz bir göreve patur kütür dalabilirsiniz, isterseniz tek başınıza görevlerde gizlilik kullanarak temizce görevi bitirebilirsiniz. Bunun yanında artık hikayede etkisi olduğu düşünülen seçimler yapabilmeniz oyunu daha farklı kılıyor.

Xbox One, PlayStation 4, Stadia ve Windows PC’de Epic Games platformlarında çıkacak olan oyunun çıkış tarihi ise Aralık 2020

Watch Dogs Legion:
Oyunda gördüğümüz bütün karakterleri grubumuza katarak kullanabileceğimizi iddia edilen Ubisoft oyunu. Basının paylaştığı videolara göre Watch Dogs 2 deki temeli alıp üstüne koymuş gibi görünüyor. Daha iyi araba mekanikleri, dövüş mekanikleri, güzel grafikleri ve aynı görevi farklı karakterler ile farklı yollardan geçebilmemiz cidden iyi görünüyor. Assassin’s Creed Valhalla‘da da olduğu gibi animasyonlar konusunda ufak sorunlar olduğu görülüyor. Oyunun çıkış tarihi ciddi bir ertelenmeye uğradığı için oyunun çıkış tarihine kadar bütün sorunların çözüldüğü bir oyun görmemiz bekleniyor.

Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Google Stadia, ve Windows PC’de Epic Games ve Uplay platformlarında çıkacak. Oyunun çıkış tarihi ise  29 Ekim 2020.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Ubisoft’un Yeni 2 Oyunu Hakkında Bilgiler!