e
sv

Televizyonları Anriod Akıllı TV Yapan Xiaomi Mi TV Stick’in Kendisi ve Kutusu’nun içeriği belli oldu!

Xiaomi’nin önümüzüde günlerde satışına başliyacağı Xiaomi Mi TV Stick kutusunun içeriği ve videosu ortaya çıktı. Kutusundan kumandası ile gelen usb şeklindeki ufak bu alet, 1080p 60 FPS görüntü verebiliyor.

Xiaomi Mi TV Stick, usb girişi olan her Televizyonu Android Akıllı televizyona çevirebiliyor. Usb şeklindeki bu Android TV Xiaomi Mi TV Stick hakkında bu zamana kadar bir çok şey duymuştuk. Ve geçtiğimiz ayın son günlerinde EEC sertifikası alan bu cihaz, bu sefer kutunun içi ve videosu internettte gündem oldu.

Bir internet sitesinde paylaşılan görüntülerde, Xiaomi Mi TV Stick’in kutusundan çıkanlar ve kurulum videosu paylaşılıyor. Xiaomi Mi TV Stick’in Netflix ve Google Asistan gibi hizmetlerin yer alıcağını daha önce sızdırılan bilgilerden biliyorduk.

Yeni çıkan bilgiler bu bilgileri doğruluyor.

Xiaomi Mi TV Stick’in Kutusu Ve İçeriği!

Xiaomi Mi TV Stick’in kutusunun içeriğine bakıcak olursak ilk önce cihaz, diğer Android Akıllı TV’ler göre küçük bir cihaz.Kutunun içinde diğer çıkan şeyler ise,Kumanda, USB kablosu,güç adaptörü,kullanım kılavuzu ve cihazın diğer belgeleri çıkıyor. Bu fotoğraflardan anladığımız kadarıyla cihaz, Chromecast ve diğer benzer cihazlar gibi televizyonun arkasındaki USB ile bağlantı kuruluyor.

Xiaomi Mi TV Stick’in teknik kısmına geldiğimizde, arayüzü Android 9 Pie işletim sistemi ile geliyor bu güzel. Bununla birlikte daha önceki idaalar Xiaomi Mi TV Stick’in 4K yayın yapabildiğini belirtiyordu ancak yayınlanan videolarda, cihazın 1080P 60 FPS ile sınırlı olduğunu görüyoruz.

Kıyaslama testlerine katılan Xiaomi Mi TV Stick’in, AnTuTu V8’de, 36.436 puan alarak 31.669 puanlı Mi Box S’i geçti.

Son olarak resmi tanıtım kaldı. Resmi tanıtım yapıldığı zaman gerçekten uygun fiyatlı bir cihaz olup olmadığını görebiliriz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Televizyonları Anriod Akıllı TV Yapan Xiaomi Mi TV Stick’in Kendisi ve Kutusu’nun içeriği belli oldu!