e
sv

Steam Yaz İndirimlerinin En Büyük 5 Adayı !

Yazın karantina dönemlerinde can sıkıntımızı bazen oyun ,bazen müzik ,bazende film izleyerek geçiriyoruz.Özellikle yazın bir çok firmanın yapmış olduğu büyük indirimlerden dolayı oyun oynamak çok daha cezbedici oluyor.

Büyük indirimleri yapan firmalardan biriside Steam . Epic Games in yapmış olduğu hediye oyunlardan sonra birçok kullanıcı Steam yaz indirimlerinde büyük indirimler bekledi ve bazı oyunlarda gerçekten de büyük indirimler oldu .Bu oyunlar ;

1-Football Manager 2020

Football Manager 2020 ‘de Steam ‘in yapmış olduğu indirim %50 , güncel fiyatı 219 TL den 119 TL ‘ ye düştü.

Football Manager zaten uzun yıllardır teknik direktör simülatörlüğünde yıllardır zirvedeki yerini korumakta . Özellikle de kendinize güveniyor ve futbol ile aranız varsa kesinlikle almanızı tavsiye ederiz.

-*Uygulanan indirim %50

-*Önceki Fiyat 219 TL

-*Güncel İndirimli Fiyat 119 TL

2-The Witcher 3 : Wild Hunt

The Witcher 3 :Wild Hunt Hikayesi , oynayışı ve grafikleri ile 2015 yılından beri birçok oyun severin göz bebeği.Çıktığı zamandan itibaren birçok indirim alan The Witcher 3 :Wild Hunt şuan Steam ‘de 18 TL gibi çok iyi bir fiyata satılmakta .

-*Uygulanan indirim %70

-*Önceki Fiyat 59.99 TL

-*Güncel İndirimli Fiyat 17.99 TL

3- Mortal Kombat 11

Mortal Kombat ,serinin ilk çıktığı zamanlardan beri gerek grafikleri gerekse oynanışı ile birçok oyun severde yerini hala korumakta . Özellikle de Mortal Kombat 11 ‘in grafikleri ve DLC eklentileri ile çok daha keyifli bir hal aldı. Ayrıca Mortal Kombat Serisine söyleyecek başka söz var mı bilmem ?

-*Uygulanan indirim %60

-*Önceki Fiyat 82 TL

-*Güncel İndirimli Fiyat 32.80 TL

4-PlayerUnknown’s Battlegrounds

İlk çıktığı zamanda her oyun severi büyüleyen grafikleri ve temasıyla kendini sevdiren PlayerUnknown’s Battlegrounds Steam de ilk çıktığı zamanlarda pek indirim görmese de şuanda yarı fiyata satışa sunuldu.

-*Uygulanan indirim %50

-*Önceki Fiyat 87 TL

-*Güncel İndirimli Fiyat 43.50 TL

5-NBA 2K20

Birçok oyuncunun oynamaktan zevk aldığı , grafiklerin tavan yaptığı ve bu konuda tek lider olan NBA 2K20 birçok konsolda yakın zamanda indirim görmüştü.Çoğu kişi indirimlerin Steam ‘de de görmek istiyordu ve sonunda Steam çok büyük bir indirimle NBA 2K20 ‘yi satışa sundu.

-*Uygulanan indirim %85

-*Önceki Fiyat 249TL

-*Güncel İndirimli Fiyat 37.50 TL

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Steam Yaz İndirimlerinin En Büyük 5 Adayı !