e
sv

Sennheiser Oyuncu Kulaklığı Alanından Ayrılıyor!!

Ses alanında bilinen markalardan olan Sennheiser, Özellikle mükemmel ses isteyen kullanıcların sıkça tercih ettiği bir marka. Üst seviye kulaklıkları ile tanınan Sennheiser bir de oyuncu kulaklıkları kısmında bir şeyler üretmek istiyor ancak işler beklediği gibi gitmiyor ve pazarda tatmin olmayan Sennheiser bu alandan çekilme kararı alıyor.

Sennheiser’den Oyuncuları üzücek gelişme!

2003 yılında Danimarka tabanlı  Demant A/S şirketi ile ortak iş yapan Sennheiser Communications A/S altında oyuncu kulaklığı(alt marka), amplifikatör ve VOIP haberleşme gibi ürünleri üretip satıyordu. Sennheiser’dan ayrı olan GSP serisi dikkat çekiyordu. Fakat Sennheiser tarafından duyalana göre bu ortaklık sone erdirildi.

Feshedilen ortaklıktan sonra, kurumsal çözümler ve oyuncu kulaklığı bölümü Demant’a  teslim edilicek. Demant ise bu kısımları geçmişte kurduğu  EPOS adındaki bağımsız marka altında toplayacak. Hali hazırda satışı olan ürünlerin satışı durdurulmasının ardındandan. Yeniden markalaşmanın 2020’nin sonunda bitirilmesi bekleniyor. Fakat  EPOS şimdiye kadar satılmış bütün ürünlerine teknik destek ve servis hizmeti vermeye devam edicek.

Ürünlerini Ekimde duyurucak olan EPOS, Resmi duyuru için dikkat çekici bir tanıtım fragmanı hazırlamış bu iyi bir giriş. Danimarkalı yönetmen Anders Walter’in hazırladığı tanıtım, markanın yenilikçi olduğunu belli ediyor.

Son olarak Sennheiser’in Profosyonel ses ürünleri üretmeye devam edeceğini söyleyelim!

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Sennheiser Oyuncu Kulaklığı Alanından Ayrılıyor!!