e
sv

Samsung Sarj Cihazını Kutu’dan Çıkarmayı Planlıyor!

Güney koreli kaynaklara göre Samsung sarj cihazını kutudan çıkarmayı düşünüyor.Bir süre önce Apple’den böyle bir haber duymuştuk Görünene göre Samsung’da sarj cihazlarını çıkarmayı planlıyor eğer sarj cihazı çıkarılırsa 2021 Samsung telefonlar’da sarj cihazı çıkmayacak!

Güney koreli dev telefon markası Samsung akıllı telefon piyasısında önemli rol oynuyor üst segment,orta segment ve düşük segment akıllı telefonları ile öne çıkıyor ancak sarj cihazını çıkarmak gibi durumlar kullanıcıları kızdırabilir.

Kısa süre önce ABD’nin sahip olduğu teknoloji devi Apple İphone 12’lerin kutusundan sarj cihazının çıkmayacağını duymuştuk.Görünüşe göre Samsung’da çıkaracak tabi ki bu durum tüm telefon piyasasını etkilicek sürü psikolojisi 2 büyük teknoloji devi marka sarj cihazını çıkardığı için diğer marklarında çıkarmasını tahmin edebiliriz

Artık düşük segment telefonlarda kulaklığın çıkmayışına alışmıştık ancak sarj cihazının çıkmayışı pek alışılması kolay gibi durmuyor. Üst segment telefonlarda sarj cihazının çıkması ekstre maliyet anlamına geliyor üretici markalar içinse hem daha az maliyet hemde satabilcekleri ek bir ürün öngürülene göre hangi marka telefon alıyorsanız o markadan bir de sarj almalısınız tüketicilerin tepkisini ilerleyen günlerde göreceğiz.

Fakat farklı bir durum var Samsung uygun fiyatlı telefonlara önem veren bir marka uygun fiyatlı bir çok modeli var.Sarj cihazının çıkarılması halinde fiyatları daha uygun olabilceğini söyleyibiliriz.


Tabi ki bunlar henüz tartışılan ve mantıklı olup olmadığı tartışlan konular Sasmung bunu mantıklı bulursa ve uygulamaya karar verirse 2021 yılı samsung için biraz farklı olabilir önemli bir nokta ise şöyle samsung ve tüm üretici markaları bildiğimiz gibi alt segment yada başka bir tabirle bütçe dostu telefonlara kulaklık koymuyor bu durum sarj cihazında’da olabilir yani uygun fiyatlı telefonlara sarj cihazı konulmayıp üst segment telefonlar konulması durumu oluşabilir.Zaman göstericek

Ne olursa olsun tükecitiye yaramasını ümit ediyoruz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Samsung Sarj Cihazını Kutu’dan Çıkarmayı Planlıyor!