e
sv

Riot Games’den Yeni Animasyon

Animasyonlarıyla keşke filmi çıksada izlesek dedirten Riot Games’in popüler moba oyunu League of Legends’ın yeni animasyonu 15 Temmuz 2020 tarihi ile yayınlandı. Yayınlanan animasyonu League of Legends youtube kanalından Türkçe dublajını ise League of Legends Türkiye youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yayınlanan animasyonun önümüzdeki günlerde gelicek olan ruh çiçeği festivali etkinliği ile alakalı olmasının yanı sıra yeni çıkan kostüm serisinin hikayesinden ipuçları da barındırıyor. Animasyonda yüksek ihtimalle yeni çıkacağı söylenen şampiyon Yone olan bir karakter ön plana çıkıyor. Yone’nin kostümlü hali daha çok gözükse de animasyonun sonunda normal Yone’yi de görebiliyoruz , tabi maskeli iblis formunda.

Riot Games’in yakın zaman aralıkları ile 2 farklı şampiyon çıkartmasına alıştık , hatırlarsanız Senna çıktıktan hemen sonra Aphelios karakterinin çıkmasıda en yakın tarihli örneklerden. İleriki zamanlarda Riot Games’in yeni şampiyonlar yerin , şampiyon reworkleri üzerinde çalışacağını düşünüyoruz .

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Riot Games’den Yeni Animasyon