e
sv

Realme Watch, Önümüzdeki Güncelleme ile 20 Yeni Kadran Görünüme Sahip olucak!

Realme’nin CEO’su Madhav Sheth, Twitter hesabında paylaştığı bir gönderide Realme’nin ilk akıllı saati Realme Watch önümüzdeki güncelleme ile 20 yeni kadran görünümüne sahip olucak. Ayrıca Twitterdaki paylaşımında 6’sını gösterdi.

Giyilebilir Teknoloji bölümünde dikkat çeken Realme, Uzun süredir beklenen Akıllı Saati Realme Watch’u bir önceki ay tanıtmıştı. Fiyatına göre idaalı özellikler sunan Realme Watch ilk satışa sunulduğunda 12 adet kadran ile geliyordu.

Şimdi ise Realme CEO’su  Madhav Sheth, Realme Watch’un yakın bir zamanda alıcağı büyük bir güncelleme ile yeni kadran görünümlerine sahip olucağı duyuruldu. Yayınlanma tarihi belli olmayan güncelleme 20 adet yeni kadran görünümünü içinde barındırıcak.

Yeni eklenecek Kadranların bazıları;

Yeni Kadranların geliceği güncellemesinin yakın bir zamanda geliceği sözünü veren Realme CEO’su, Madhav Sheth 20 Kadrandan 6’sını gösterdi. Takipçilerden bu 6 kadrana isim bulmasını isteyen CEO, en çok beğeni alan kullanıcılara  realme Buds Q‘ı hediye vereceğini söyledi.

Tasarımsal kısımda basit bir akılla saate benzeyen Realme Watch, daha çok uygun fiyatıyla teknik kısımda verdiği özellikler ile anılmakta.

Realme Watch, 320 x 320 çözünürlüğe, 380 nit parlaklık ve 1,4 inç büyüklüğünde TFT LCD ekrana sahip. Bunların yanı sıra koşu, yürüyüş, aerobik, güç antrenmanı, futbol (ki en güzel bu güzel şey), basketbol, masa tenisi, banminton, kondisyon bisikleti ve yoga gibi aktivitelere sahip 14 spor moduna sahip.

Goodix’in PPG sensörüne sahip Realme Watch, bununla birlikte kalp atışı hızı takibi yapıp uyarı gönderme, oksijen doygunluk seviyelerini izleme ve uyku takibi yapma özelliklerine sahip oluyor. Ayrıca IP68 toza ve suya dayanıklılık sağlıyor.

En önemlisi ise sarj süreleri, 160 mAh bir bataryaya sahip Realme Watch kalp hızı atışı takibi açıkken 7 gün kullanım vaad ediyor. Güç tasarafu modunu aktif ettiğinizde ise 20 güne kadar kullanım vaad ediliyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Realme Watch, Önümüzdeki Güncelleme ile 20 Yeni Kadran Görünüme Sahip olucak!