e
sv

PlayStation 5’in Türkiye Fİyatı, Vatan Bilgisayar’da Belli oldu!

PlayStation 5’in ülkemizdeki fiyatı belli oldu. Ülkemizde yaygın olarak satış yapan teknoloji mağazalarından olan Vatan Bilgisayar, PlayStation 5’İ 7.999 TL olarak satışa sundu

Büyük bir teklonoji şirketi olan Sony, Haziranda yeni ürettiği PlayStation 5’i yeni oyunlar ile birlikte tanıtmıştı. İlk önce kontrolcüsünü ardından donanım özelliklerini gördükten ve öğrendikten sonra sonunda konsolun tasarımını görmüştük.

Bu tür bilgilerden sonra herkesi en çok ilgilendiren şeyi bekliyorduk: konsolun fiyatı. Yurt dışında 500 DOLAR civarlarında satılacak olan PlayStation 5 ülkemizde kur ver vergilerden dolayı nasıl bir fiyata sahip olucağı merak ediliyordu. Geçtiğimizde günlerde bazı idaalara göre PlayStation 5’in 7.999 TL fiyata sahip olucağından bahsediliyordu. Ve bu idaalar Vatan Bilgisayarın sitesinde 7999 TL ile satışa çıkmasıyla o idaaları güçlü kıldı.

**İŞTE VATAN BİLGİSAYAR’DA PLAYSTATİON 5 SATIŞI

Ülkemizde teknoloji devi Vatan Bilgisayar Sony’nin Yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 5’i 7.999 TL ile mobil uygulamasında satışa çıkarmış durumda.

İnternet sitesinde PlayStation 5 için henüz bir fiyat bilgisi gözükmüyor. Mağazanın mobil uygulamasında ise PlayStation 5 için 7.999 TL’LİK bir fiyat ile karşılaşıyorsunuz. Uygulamadan baktığınızda konsolun içinde blu-ray konulmuş durumda.

Konsolla ilgili çıkan idaaların doğru çıkması üzerine diğer idaalarında doğru olması muhtemel bu yüzden Dijital Edition’ın fiyatıda tahmini olarak 7.000 ile 7.500 TL arası olabilir diye düşünüyoruz.

Peki, bu fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz fikirleriniz ve görüşleriniz bizim için önemli bunları yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

PlayStation 5’in Türkiye Fİyatı, Vatan Bilgisayar’da Belli oldu!