e
sv

OnePlus, Segmentinin En Uygunlarından Olacak Kablosuz Kulaklığı OnePlus Buds’ı Tanıttı!

OnePlus yaptığı bir etkinlikte, segmentinin en uygun fiyatlılar arasına giricek kablosuz kulaklıkığı OnePlus Buds’ı tanıttı.

Geçen günlerde basın görsellerini gördüğümüz, OnePlus Buds’ın yapılan etkinlikteki tanıtımından sonra dikkatler üstüne çekildi. OnePlus uygun fiyatının yanında sunduğu özellikleri ile de ön plana çıkıyor. Ayrıca True Wireless kulaklıkların segmentinde en hesaplı kulaklıklardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikleri;

Her şeyin bir bedeli var OnePlus Buds uygun fiyatlı olmasından dolayı, True Wireless kulaklıklara göre bazı özelliklerden yoksun olucak maleesef. Bu özellikler ise, gürültü engellemesilikon kulaklık uçları ve son olarak kablosuz sarj özelliği şeklinde.

OnePlus Buds’ın artı özelliği ise, OnePlus’ın açıklmalarına göre tek sarj ile 7 saat kullanım sunması. Kutusunuda işe katarsak 30 saatlik bir kullanım ile karşı karşıyayız. Bunların yanı sıra 10 dakikalık bir sarj ile 10 saat kullanım sunması bu kulaklığın cazibesini arttırıyor, kutusu ise 80 dakika içinde tam sarj olabiliyor.

OnePlus Buds Dolby Atmos desteğine olucak. Artı olarak hafif su sıçramaları gibi durumlara karşı IPX4 suya dayanıklılık sertifikasına sahip,ancak bu havuzda kullanabilceğiniz anlamına gelmiyor “hafif su temasları” için geçerli bir sertifika. OnePlus’ın True Wireless kulaklığı OnePlus Buds’ın renkleri, gri, beyaz ve mavi olacak üzere 3 farklı renk ile karşımıza çıkıyor.

Bu kulaklık şuan ön siparişe açık durumda. ABD’de 79 dolara(541 TL) Avrupa’da 89 euroya(609 TL) fiyat etiketine sahip, Türkiye fiyatları ise henüz bilinmiyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

OnePlus, Segmentinin En Uygunlarından Olacak Kablosuz Kulaklığı OnePlus Buds’ı Tanıttı!