e
sv

Netflix ‘ten, One Piece Live Action ‘ın Konusu Ne Olucak ?

Tüm dünya genelinde popüler serilerden biri olan One Piece 930 anime bölümü yayınladı ancak şu ana kadar hiç live action versyonu çekilmedi. Geçtiğimiz aylarda Netflix twitterda Eichiro Oda nın yazdığı senaryo ile 10 bölüm sürecek bir live action geliceğini duyurdu.

Bir çok hayran Death Note felaketinden sonra Netflix in attığı bu adımı yanlış bulsada senaryonun Oda-sensei in elinde olması içimizi birazcıkta olsa rahatlatıyo.

Oyuncu kadrosunu bilmesekte Japonyada , one piece karakterleri kılığına girmiş oyuncuların olduğu bir reklam yayınlandı .Birçok insan live action dizisinde oynıyacak olanların bunlar olduğunu söyledi ,umarım bu söylenti doğrudur.

Yayınlanan bu reklamdaki karakterler arasında Robin karakterini görmüyoruz ve dizide Vivi karakterininde olduğunu göz önüne alırsak dizi Alabasta arcını konu alabilir bildiğiniz gibi Robin Alabasta arcının sonunda tayfaya katılıyor.

Ne zaman çıkıcağına dair bir bilgi olmasada 2021 başlarında çıkıcağını düşünüyoruz. Oda nın bu projeyi 2017 den beri bildiğini göz önüne alırsak bu sefer güzel bir uyarlama izleyeceğiz gibi . Bakalım hangi karakteri siyahi bir oyuncu canlandıracak?

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Netflix ‘ten, One Piece Live Action ‘ın Konusu Ne Olucak ?