e
sv

Logitech, Kulak Üstü Kablosuz Kulaklığı Pro X Lightspeed’i Duyurdu!

Logitech, yeni kablosuz kulak üstü kulaklığı Pro X Lightspeed’i duyurdu. Geçtiğimiz sene kablolu modeli duyurulan Pro X’in daha geliştirilmiş versiyonu olarak karşımızda. Teknik özellikleri ile de oyuncuların göz bebeği olacak gibi.

Dünyada oldukça popüler olan oyuncu ekipmanı üreticisi Logitech, yaptığı bir etkinlikte yeni kulaküstü kulaklığı  “Pro X Lightspeed”i duyurdu. Bu kablosuz kulaklığı geçen yıl yani 2019’da karşımıza kablolu olarak çıkan  Pro X modelinin gelişmiş versiyonu diyebiliriz. Bu kulaklık çok iyi geliştirmeler ilge karşımıza çıkacak gibi tasarım tarafında Pro X’ten neredeyse fark yok.

Logitech Pro X Lightspeed, Alüminyum ve Çelik tasarımı ile dikkatleri üstüne çekebiliyor. Pro X’e göre tuş bölümünde değişikler gördüğümüz Pro x LightSpeed, üzerinde mikrofon kapatma tuşu ve ses ayarı tuşlarını bulunduruyor.

Karşınızda Pro X LightSpeed!

Önemli bir detay ise kullanım rahatlığı için, deri ped yerine istenirse kadife pedleride kullanabilirler, yani pedlerin yapsını seçebiliyorsunuz.

Tasarımından öte teknik detaylarıda öne çıkıyor, öyle ki kullanım sağlıyabiliyorsunuz , USB Type-C ile sarj olmasıda ayrı mükemmellik çünkü bu kablosuz kulaklık ilk USB Type-C ile sarj olabilen kulaklık.

Bağlantı ise, bilgisayar ve kulaklık arasındaki 2.4 GHz‘lik USB Type-A adaptörüyle sağlanıyor. Logitech, kablosuz kulaklıklarının 13 metreye kadar bozulma olmadan ses aktırımı yapabildiklerini vaad ediyor.

Her şeyin bir bedeli var fiyatı ne? Logitech Pro X 129 dolar( 896,58 TL + vergiler) fiyat etiketi ile karşımıza çıkmıştı. Bugün karşımıza gelen Pro X Lightspeed 199 dolar(1.383 + vergiler) fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor.

Ülkemiz için pahalı gözükebilir ancak özellikleri ile dengelenebilcek bir fiyata benziyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Logitech, Kulak Üstü Kablosuz Kulaklığı Pro X Lightspeed’i Duyurdu!