e
sv

İbrahim Büyükak’dan Bayi Toplantısı Sonunda Netflix’te!

Yol Arkadaşım serisi ve Küçük Esnaf gibi bizi kaliteli komedilerle buluşturan İbrahim Büyükak’ın 2020 başlarında çıkardığı son yapımı Bayi Toplantısı’nı izlemek istesekte pandemi süreci yüzünden sinema salonlarına gidemedik.Tabi Türkiye’de kaliteli komedi bulmak zor. Cinayet Süsü gibi kaliteli yerli komediler izlesekde Bayi Toplantısını hep gözümüz aradı.

2016 da bizi baya bi güldüren Küçük Esnaf ve 1 yıl arayla Yol Arkadaşım ve Yol Arkadaşım 2 gibi kaliteli yapımlardan sonra 2019 da İbrahim Büyükak yapımı izleyemedik. Tam 2020 balınşında sonunda bir yapım daha derken pandemi bizi daha çok bekletti. Ama sonunda Bayi Toplantısı 24 Temmuz tarihinde Netflix’te ve bekleyenleri ile birlikte olucak. Bir akşam izlemek için kaliteli bi komedi filmi arıyorsanız Bayi Toplantısı size gerçekten keyifli bir akşam yaşatıcaktır.

How to Sell Drugs Online (fast) in 2. sezonuyla başlayıp Bayi Toplantısı ile devam eden ve The Umbrella Academy’nin 2. sezonu ile sonlanacak olan Temmuz ayının devamı çok güzel geçicek gibi duruyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

İbrahim Büyükak’dan Bayi Toplantısı Sonunda Netflix’te!