Gizlilik Sözleşmesi

KORKUSUZ MEDIA 2020

Korkusuzmedia.com 07/07/2020

Korkusuzmedia.com üyelerin tüm bilgilerini korur ,saklar ve 3. şahıslar ile asla paylaşmaz . Üyelerin yapmış olduğu yorumlar siteyi ziyaret eden kullanıcılar dışında kimse ile paylaşılmaz ,paylaşımına izin vermez.

Herhangi bir kullanıcının üyelik profilinde bulunan fotoğraf ile kendisi sorumludur , başka bir ziyaretçinin fotoğrafını kullanmasından paylaşmasından Korkusuzmedia.com sorumlu değildir. Herhangi bir adres paylaşımında , doğum tarihi paylaşımında , iletişim bilgilerinin paylaşımında Korkusuzmedia.com hiç bir sorumluluğu kabul etmez ,üstlenmez.

Sitede yazılan yazılarımız kendi yazarlarımız tarafından %100 özgün olarak yazılıp , herhangi bir telif hakkına sebebiyet verecek bir içeriğe sahip değildir. İçeriklerin altına yapılan yorumlarda herhangi bir hakarete , istismara ve cinsellik gibi konularda yorum yapan üyeler tüm sorumluluğu kendi üzerine almış olur bundan Korkusuzmedia.com sorumlu değildir.

Sitemizde ki yazarlarımıza veya kurucu üyelere , üyelere hakaret etmek yasaktır , oluşacak tüm sorunlardan kullanıcı sorumludur. Korkusuzmedia.com sorumluluğu asla üstlenmez ,sorumlu değildir.

Sitemizde ki tüm reklamlar reklam verici tarafından hazırlanmakta olup korkusuzmedia.com üstlenmemektedir.

Sitemize üye olurken kulandığınız mail adresinden korkusuzmedia.com sorumlu değildir ,sorumluluğu üstlenmez.

Korkusuzmedia.com ekibi olarak yayınlanan tüm içeriklerden yararlanılabilir ancak tüm sorumluluk kullanıcıya aittir. Sitemizde yayımlanan tüm yazılar ,içerikler ve fotoğrafların herhangi bir sosyal mecra da kullanılması dahilinde üye sorumluluğu üstlenir. Korkusuzmedia.com sorumluluğu üstlenmez.

Bu bir Gizlilik Sözleşmesi ‘dir , siteye üye olan her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır ,kurallara uymak zorundadır.

Gizlilik Sözleşmesi ‘ni korkusuzmedia.com ekibinden herhangi bir yazar veya yönetici istediği gibi değiştirebilir , düzenlemeler yapabilir. Üye olan kullanıcılar Gizlilik Sözleşmesi ‘ne uymak , takip etmek zorundadır .