e
sv

Giyilebilir Klima Sony Reon Pocket tanıtıldı!

Sony 1 yıldan uzun süredir üzerine çalıştığı giyilebilir Sony,Reon Pocket adında ki klimasını tanıttı.Sony bu ürünü 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda tanıtmayı düşünüyordu ancak dünyayı etkisi altına almış Koronavirüs sebebi eterlenmişti.Sony buna rağmen Sony,Reon Pocket’i tanıttı.

Temmuz ayına girmiş bulunmaktayız buna bağlı olarak kavurucu sıcakların geldiğini görüyoruz ve hissediyoruz. Sony’nin idaasına göre bu kavurucu sıcaklarda rahat ve serin bir gün geçirebilceğinizi vaad ediyor. Sony bu ürünün 5 derece kadar soğutma sağladığını söylemekte

Sony Reon Pocket’in çalışma manıtığı şu şekilde; Vücudun sıcaklığını alıp arkada bulunan fan vasıtısıyla dışarıya atmaktadır.

Sony Reon Pocket üzerindeki harekete duyarlı sensörleri ios veya android cihazlar ile bağlantılı olarak otomatik olarak soğukluğu ayarlıyor eğer isterseniz bunu kendinizde ayarlayabiliyorsunuz.

Sony Reon Pocket kışın soğutması kadar iyi olmasada az bir miktar ısıtma sağlayabiliyor.

Bu cihaz için ödemeniz gereken ücret 120 dolar civarı.Fakat cihazı kullanmak için gerekli tişörtre sahip olanlar 20 dolarlık para iadesi alacak bu güzel bir detay.

Tabi ki bu cihazın çalışması için enerjiye ihtiyacı var ve sarj edilmesi gerekiyor ki bu en önemli kısım cihazın soğutma derecesine bağlı olarak 2 ila 4 saat arası bir kullanım sağlıyor.Ve 2 saat’te tam şarj olduğunu belirttebiliriz.

İŞTE SONY REON POCKET’İN TANITIM VİDEOSU

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Giyilebilir Klima Sony Reon Pocket tanıtıldı!