e
sv

BenQ, Android Projektörleri EH600, EW600 ve EW800ST’yi Duyurdu!

BenQ, yeni  projeksiyonlarını duyurdu. Üç model olarak gelen projektörler, dünyada bir ilkki yapıyorlar, bu ilk ise BenQ’nun yeni projektörlerinin andorid işletim sistemine sahip olması. Bu durum bu projektörleri daha akıllı bir hale getiriyor.

Tayvanlı teknoloji üreticisi BenQ, daha çok oyuncu monitörleri ile karşımıza çıkıyordu. Fakat BenQ sadece monitör üzerine çalışmıyor. Bunun kanıtı BenQ imzalı projektörler. Dünyadaki ilk Android işletim sistemine sahip projesiyonu üzerine çalışan BenQ iş dünyasına pratiklik katmayı hedefliyor.

ümraniye escort

Bu yeni projektörler üç farklı model ile karşımıza çıkıyor. Bu modeller şöyle;

  • EH600
  • EW600 
  • EW800ST bu modeller;

3.500 lümene kadar ulaşabilen parlaklık, bağlantıları ve İşletim sistemi ile öne çıkıyor. Üstelik BenQ projektörler  Mac, iOS, Android veya PC plartformları ile uyumlu.

Karşınızda ilk Android Projektör

Bu projektörlerin belkide en etkileyici özellikleri kablosuz ekran yansıtmalarıdır. 4 kullanıcı bu projektörlere kablosuz olarak her akıllı cihazdan bağlanabiliyor. Bu da toplantı gibi kullanım yerlerinde zaman kazandırması demek. Kullancılar bu özelliği ya Bluetooth ya da InstaShow adında ki BenQ’nün uygulamasından bağlanabilir.

BenQ Android’i projektörlerine entegra etmiş durumda. Öyle ki bu projektörler kendi arayüzlerine sahipler. Bu arayüzlere ya Bluetooth yada yine InstaShow uygulması ile kontrol edilebiiliyor. Artı olarak bu prjektörler Mozilla Firefox, TeamViewer ya da Blizz gibi uygulamalar yüklü bir şekilde geliyor. Eğer kullanıcılar isterse JPG ve PDF gibi dosyalara artı olarak Microsoft Office belgelerinide yansıtılabilirler.

BenQ’nün yeni projektörleri AMS ve DMS gibi sistemlerede sahip. Yani bu projektörlerin bulut ağlarına erişme sağlıyor. Bu sayede birden çok kullanıcı ortak bilgilere erişebiliyor.

BenQ’nün yaptığı açıklamalara göre iş odaklı olan modeli olan projektörü, EH600 999 dolar(6.842 TL + vergiler) fiyatına sahip. BenQ’nün resmi sitesinde satışı bulunan bu projektörlerin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

BenQ, Android Projektörleri EH600, EW600 ve EW800ST’yi Duyurdu!