e
sv

Apple’ın Yeni AirPods Studio Kullaklığı Çok Yakında!

Apple’ın ilk kulak üstü kulaklığı AirPods Studio, İphone 12 hakkında yayınlanmış videoda sızdırılmış bilgilere göre yakında bir zamanda piyasada olacağı söyleniyor.

Videoda, XDA Developer‘ı Max Weinbach AirPods Studio ile ilgili özel bir güncellemeyi paylaştı. Bu güncellemede kulak üstü kulaklıkların yazılımının bittiğini ve üretim içi hazır olduğunu söylemiş bulunmakta.

Apple’nın bu kulak üstü kulaklıklarını haziran ayında kullanıcılara sunmasını bekliyoruz ve Apple’de bu yönde hareket edicek gibi. Eğer sizde Apple’nın ilk kulak üstü kulaklığının özelliklerini merak ediyorsanız yazımızın devamında anlattık.

Bu kulaklığı ters takamazsınız!

AirPods Studio ya da AirPods X isimlendirilen bu kulak üstü kulaklık bazı söylentilere göre kulaklık, kulaklığı nasıl taktığınızı tespit edip daha sonra sesleri sol ve sağ olarak kulaklığını takma şeklinize göre doğru konuma getirebilcek.

Kulaklığı ters takmış dahi olsanız sesi size göre ayarlayabilcek. Çoğu üst segment kulak üstü kulaklıktaki gibi, kulaklık kullağınızda veya kafanızda olmadığı zaman müziği durdurma özelliği AirPods Studio kulaklıkta’da olması bekleniyor.

Peki böyle güzel bir kulaklığın fiyatı ne olucak?

Apple’nin yeni ve ilk kulak üstü kulaklığı olan AirPods Studio 349(2396 TL+ VERGİ) dolarlık bir fiyata sahip olucak. Apple AirPods Studio’nun piyasaya çıkış tarihi 22 haziranda’da online olarak yapılacak WWDC 2020 etkinliğinde çıkış tarihinin açıklanması bekleniyor.

Ülkemiz’de can yakacak gibi duruyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Apple’ın Yeni AirPods Studio Kullaklığı Çok Yakında!